Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Změna je život

Každý z nás prochází během svého života určitým vývojem a tým Virtuálního bydlení není výjimkou. Svou práci milujeme a chceme ji dělat ještě lépe než doposud. Našim cílem je přinášet vám stále více radosti z krásného designu. Proto jsme se rozhodli pro velkou změnu, která zahrnuje nejen vzhled našich www stránek, obsah našich sdělení, ale i komunikaci s klienty, designéry a fanoušky.

 

Poznáte naše designéry i spokojené klienty

Dobré věci vychází především z radosti a lásky a tímto směrem jsme se také rozhodli vydat. Nehodláme být jen vážní, důležití a upjatí. Vážně budeme brát svou práci a zodpovědnost za ni, ale nikoliv sebe samotné. Postupně vám na našem blogu i Facebooku představíme všechny naše bytové designéry a spokojené klienty. Těšit se můžete na zajímavé zkušenosti lidí, kteří se do spolupráce s námi pustili. Budeme s vámi sdílet celý náš příběh a to, v co věříme.  A co u nás naopak neuvidíte? Placené reklamy, které s námi nijak nesouvisí a nekorespondují se směrem, který chceme následovat.

 

Skutečné příběhy našich klientů

Chceme vám dobře radit a přinášet zajímavou inspiraci i skutečné příběhy našich klientů, kteří nás s žádostí o nový design interiéru oslovili. Uvidíte, jak pracujeme a jakým způsobem je naše služba nápomocná lidem, kteří se na nás obrátí. Dozvíte se, proč si pro návrh interiéru vybrali právě nás, co je k tomu vedlo, průběh celého procesu i jak to celé dopadlo. Díky tomu zjistíte, že s pomocí našeho návodu a vizualizace jste schopni si byt zrekonstruovat zcela sami, a navíc se u toho i dobře pobavit.

 

Příště vám přiblížíme důvod, proč jsme se vydali touto cestou ambiciózního plánu. Budete se možná divit, ale peníze byly až na druhém místě.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ