Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Mohla jsem si vybrat ze tří návrhů a nevázat se jen na jednoho designéra

Eva je pracovně velmi vytížená žena a matka tří dětí, která je zvyklá si svůj denní harmonogram organizovat sama. Na jiné aktivity už jí ale bohužel příliš času nezbývá. Jejím dlouholetým snem byla ložnice s velkou postelí a pracovním koutkem skýtající útočiště před dětmi. Proto se rozhodla využít naši online službu plánování interiérů.

Návrh interiéru i nákupní seznam

Startovním bodem běžně bývá domluvení rozpočtu, který interiérový designér nesmí přesáhnout. V tomto případě jsme však žádný pevně daný rozpočet neměli. Klientka získala kromě samotného návrhu také kompletní seznam použitého nábytku a bytových doplňků včetně obchodů, ve kterých vše potřebné sežene. Dodali jsme jí i doporučení na ověřené řemeslníky, kteří s rekonstrukcí pomohou.

Maximální využití prostoru

Klientka design interiéru odpovídající jejím představám a veškeré další výstupy získala v online podobě. Ušetřila spoustu času a byla velmi ráda, že si jednotlivé práce související s novou ložnicí může zorganizovat sama podle sebe. „Hledala jsem pomoc odborníka, jelikož postavit do jednoho rohu skříň a do druhého postel pro mne není zcela uspokojující řešení. Na druhou stranu jsem se bála utratit desetitisíce za pomoc designéra, kterého neznám a dopředu nevím, s čím přijde,“ vysvětluje Eva své rozhodnutí. Služba virtuální bydlení ji oslovila z několika důvodů. Stačilo totiž zadat požadavek a výsledkem byl návrh tří vybraných odborníků, ze kterých si mohla vybrat toho, který ji nejvíce oslovil. Další průběh byl stejně tak rychlý a snadný. Designérka navrhla řešení, které maximálně využilo daný prostor. Po celou dobu byla paní Evě k dispozici, řešila s ní i ty nejmenší detaily, sháněla nejhezčí designové doplňky a současně je ladila s nábytkem z Ikei. „Při rekonstrukci dalších částí bytu určitě využiji tuto službu, už dlouho jsem nebyla s něčím tak moc spokojená,“ pochvaluje si Eva výsledek spolupráce.

A co na to designérka?

Jana, pro kterou jsou návrhy interiérů denním chlebem, ráda vymýšlí dispoziční řešení nábytku a líbí se jí, když může efektivně využít prostor. „Od klientky bylo zadání na dostatek úložného prostoru, a tak jsem měla příležitost poskládat vše tak, aby se skloubil design a maximální využití prostoru,“ oceňuje Jana.

Jana S.

Interiér pro mě znamená harmonii, klid a rovnováhu. Místo, kde dávám odpočinout tělu, mysli a duši. Je to místo, které mě nabíjí energií, kterou čerpám pro uskutečňování svých snů a plánů. Je to domov ve kterém trávím čas se svými ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ