Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Virtuální bydlení navrhuje interiéry pro Natum

Rádi bychom vám poprvé na našem blogu představili developerského partnera Natum, který v našem projektu našel to, co se našim klientům snažíme přinést, jednoduchost, hravost, svobodu, radost, ale zároveň profesionalitu, solidnost a praktičnost.

Naše spolupráce s developerskou firmou Natum má dotáhnout celý proces koupě bytu až do úplného konce. Je skvělé, že jsou mezi námi firmy, které se neřídí pravidlem „co nejméně práce za co nejvíce peněz“, ale myslí na blaho svých klientů i poté co jejich práce skončí. Každý klient, který koupí byt, dostane návrh největší místnosti jako dárek. Není to skvělé!

Dovolujeme si představit firmu Natum a její dva krásné projekty, pro které budeme vytvářet interiéry. Jedná se o luxusní Jinonickou rezidenci, která představuje ideální skloubení designu, soukromí a přírody. Její součástí je 8 bytů s výhledem do okolní zeleně a venkovními prostory ve formě balkónu, lodžie, terasy nebo zahrádky a druhý projekt Byty u Obory . Nově postavené stylové byty najdete v oblíbené lokalitě na Praze 6. Po 5 minutách chůze se ocitnete v oboře Hvězda a za dalších pár minut už můžete obdivovat krásy přírodní rezervace Šárka.

Proč si nás developer pro svůj projekt vybral?

„Víme, že zařídit byt není žádná hračka. Proto jsme chtěli našim klientům podat pomocnou ruku a zajistit jim návrh interiéru bytu. Virtuální bydlení je přesně to, co jsme pro svůj záměr hledali a perfektně splňuje naše požadavky. Pro klienty to bude skvělý bonus“.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ