Průběh projektu

1

Začínáme

Pokud vás naše služby oslovila, čekají vás následující kroky. Vyplníte jednoduchý formulář, který nám poskytne základní informace o vašem požadavku a vyberete designéry, jejichž práce se vám líbí. Formulář také obsahuje krátký dotazník, který nám lépe přiblíží vaše preference a vám doporučí vhodné designéry.

3 pracovní dny
2

První přihlášení

Po zaplacení balíčku obdržíte přihlašovací údaje do aplikace. Do ní nahrajete půdorys pokoje a 4 fotografie prostoru. Půdorys nemusí být perfektní, stačí nám základní údaje, viz zde. Dále můžete nahrát fotografie stávajícího nábytku, který si přejete v pokoji zachovat.

3 pracovní dny
3

Práce s designery

Po nahrání podkladů se designéři mohou pustit do tvorby prvotního návrhu. Vy mezitím můžete vytvářet vlastní wishlist produktů z naší databáze. Ten designérům dále přiblíží, jaký styl se vám líbí. Čím více informací designéři dostanou, tím lépe vystihnou vaši představu.

3 pracovní dny
4

Výběr designera

Až budou designéři hotoví, obdržíte od každého z nich prvotní návrh pokoje. Prvotní návrh je jakási myšlenka designéra, která znázorňuje, v jakém duchu by prostor navrhl. Zahrnuje dispoziční řešení, použité barvy nebo typ použitého nábytku.

5 pracovních dnů
5

Finalizace návrhu

Designér, jehož návrh si vyberete, poté rozpracovává prvotní návrh a tvoří finální vizualizaci. S designérem můžete neustále komunikovat a návrh komentovat přímo prostřednictvím aplikace. Společně tak vytvoříte návrh, který bude odpovídat přesně vašim představám.

5 pracovních dnů
6

Kalkulace

Výstupem spolupráce je PDF dokument, ve kterém najdete fotografie navrhované místnosti, nákupní seznam nábytku z vaší vizualizaci s cenovou kalkulací, seznam nákupních míst a veškeré informace, které se týkají postupu při zařizování nebo rekonstrukci. V této fázi se také čeká na kalkulace od truhláře nebo jiného řemeslníka, pokud designér navrhl nábytek na míru nebo jiné služby, které je třeba nacenit zvlášť.

7

Realizace

Na samotné nákupy se buď můžete vypravit sami, nebo si můžete všechen nábytek nechat dovézt až domů. Na úplném konci určitě budeme rádi za zpětnou vazbu nebo fotografie výsledné podoby místnosti.

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ