Celkový návrh interiéru bytu v Praze – kreativní prostor pro kreativní rodinu

PRO KOHO

Celkový návrh interiéru je určen pro rodinu s jedinečnými zájmy a tvořivou energií. Zatímco dětský pokoj byl navržen s ohledem na dvě kreativní slečny, ložnice reflektuje zájmy paní domu, která má silnou vášeň pro sbírání minerálů.

POŽADAVKY

Pro dětský pokoj bylo klíčové vytvořit prostor přizpůsobený aktuálním zájmům a potřebám dvou slečen. Byl kladen důraz na dostatek úložného prostoru pro hračky a plyšáky a na vytvoření velkého pracovního stolu pro různé tvořivé aktivity.

ŘEŠENÍ

Pro dětský pokoj jsme navrhli multifunkční nástěnku nad pracovním stolem, kterou mohou děvčata přizpůsobit dle svých aktuálních potřeb a zájmů. Při výběru materiálů a barev jsme respektovali přání obou slečen. Přírodní dřevo spolu s jemnými barvami vytváří klidnou a zároveň hravou atmosféru. V ložnici paní domu jsme navrhli speciální podsvícený stolek, který umožňuje její sbírce minerálů skvěle vyniknout. Tento stolek je strategicky umístěn tak, aby večer osvítil obraz naproti posteli, dodávajíc tak místnosti jedinečný charakter. Betonová stěrka nad postelí a na horní části skříně pak sjednocuje design celé místnosti, odrážejíc netradiční sběratelskou vášeň paní domu.

pokojů

vizualizací

m2

MÁTE ZÁJEM O PODOBNÉ ŘEŠENÍ?