Od nápadu k realizaci

Návrhům interiéru se věnujeme 15 let a s každou další zkušeností se snažíme stále více přizpůsobovat svou práci k maximální spokojenosti klientů. Sledujeme jejich potřeby a během praxe se stále častěji setkáváme s lidmi, kteří se chtějí aktivně podílet na navrhování interiéru, ale samotnou realizaci si zvládnou zařídit sami. Někdy jim chybí pouze nápad, informace o produktech a směr, kam se obrátit.

Dnešní nabídka je tak široká, že je téměř nemožné získat přehled o všech dodavatelích nábytku, dekorací, tapet, látek a osvětlení tak, aby vše vyhovovalo nejen potřebám, ale i rozpočtu. Zařizování interiéru je časově náročnou záležitostí a mnohdy i zkouškou pevných nervů a vztahů. Ve výsledku může snadno dojít k tomu, že člověk stráví nespočet hodin objížděním obchodů a výsledek ani po této námaze není podle jeho představ. Navíc často utratí peníze za věci, které nakonec skončí nevyužité ve sklepě kvůli tomu, že se zkrátka nikam nehodí.

Pro maximální spokojenost

Proto se zrodil nápad vyřešit všechny tyto potřeby jedinou službou a umožnit klientovi podílet se za vedení designéra na svém projektu. Virtuální bydlení využívá vlastní webové aplikace a klient tak může vidět reálný náhled svého pokoje. Navíc má možnost během celého projektu kontrolovat rozpočet. Naším cílem je, aby pokoj ladil od podlahy až ke stropu a odpovídal finančním možnostem klienta. Jelikož vše probíhá online, můžeme spolupracovat s designéry a dodavateli z celé České republiky a máme tak přehled o kvalitních produktech ve vašem okolí. Stejně tak můžeme doporučit řemeslníky, kteří odvádějí poctivou práci.

Jsme plánovač, který zhmotní vaší představu, poskytne odbornou asistenci, vybere produkty, které se vám líbí a jsou pro vás dostupné. Rovněž vám poskytne seznam míst, kde je nakoupit a uvede jejich přesnou cenu. Do obchodu tak pojedete s jasnou vizí a nákupním seznamem. Ušetříte peníze, ze které se můžete věnovat svým koníčkům a čas, který můžete trávit s rodinou a přáteli.

 

Prostě radost zařizovat

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ