Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Nemusel jsem se uvolňovat z práce, kvůli schůzkám s designérem

Tři návrhy pokoje jako přidaná hodnota

Pan Pavel nás oslovil se žádostí o návrh obývacího pokoje s pracovnou. Když hledal vhodného bytového designéra, zaujala ho naše služba Virtuální bydlení. „Věděl jsem, že když si budu moct vybrat ze tří designérů, jeden se mi určitě trefí do vkusu,“ vysvětluje pan Pavel a dodává: „Koukal jsem se i jinam, ale Virtuální bydlení počtem návrhů interiéru vyhrálo.“

Návrh pracovny a obývacího pokoje

Zadání znělo jasně: rozdělit prostor na pracovní a obytnou zónu. Ideálně, aby pracovní část nabízela jedno místo pro práci na PC a druhé pro šití na šicím stroji. Klient dal našim designérům pro návrh interiéru téměř volnou ruku. Veškeré zařízení z původního pokoje se rozhodl odstranit. Zachovat chtěl pouze televizor a pozici lustru, aby se nemusel předělávat strop. Jeho velkým přáním byly úložné prostory, zejména pak knihovna. Ze tří návrhů pana Pavla nejvíce oslovil 3D návrh obývacího pokoje od interiérové designérky Alenky.

Design interiéru přesně podle vkusu

Klienta návrh obývacího pokoje s pracovním koutem potěšil a je spokojený nejen s výsledkem, ale i se samotným průběhem projektu. „Jsem rád, že jsem mohl proměnu pokoje řešit a zároveň si nemusel brát v práci volno. Dojem z návrhu interiéru mám dobrý a velmi rád službu doporučím svým známým.“ říká pan Pavel.

Jak to vidí bytová designérka?

Alenka, která má finální 3D návrh pokoje na svědomí, práce na projektu moc bavila. „Bylo skvělé, že klient měl o vzhledu interiéru určitou představu, ale zároveň si nechal poradit ohledně dispozičního řešení i nábytku. Požadavek na úložné prostory řeším velmi často a jsem ráda, že si nyní klient bude moct užívat svou vytouženou knihovnu,“ vysvětluje naše interiérová designérka Alenka.

Alena K.

Jako designérka pracuji 8 let a společně se svým partnerem,  který je projektant, pomáháme vytvořit funkční dispozici a příjemný interiér.  Máme dlouholetou zkušenost i s komplexní realizací , což nám umožňuje vnímat jak potenciál, tak ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ