Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Jasný plán a cena potěšili manžela

Pro návrh obývacího pokoje vyhledám odborníky

Paní Dagmar chtěla svému obývacímu pokoji obléct nový kabátek. Současně si ale přála zachovat původní dispozici a hlavní prvky místnosti. Proměnu se rozhodla svěřit odborníkům, kteří design interiérů řeší na denní bázi. Během hledání na internetu ji zaujal koncept naší služby a fakt, že za příznivou cenu získá tři prvotní návrhy interiéru, ze kterých si nakonec vybere ten, který jí nejlépe sedne. Líbilo se jí především to, že ještě před samotnou proměnou bude mít v ruce 3D návrh obývacího pokoje, jenž může ukázat i svému muži a na plánované změny ho tak předem připravit.

Obývák s novou tváří a původní atmosférou

Pro úpravu a modernizaci obývacího pokoje měla paní Dagmar dvě podmínky: sedací souprava zůstane na svém místě a nový pokoj se musí líbit nejen jí, ale také manželovi. To je výzva jako ušitá pro Virtuální bydlení. Protože měla klientka obavy z práce na PC v online aplikaci, vyšli jsme jí vstříc a pozvali ji k nám do kanceláře. Vyjasnili jsme si všechny požadavky a dále komunikovali přes e-maily.

Vše do sebe zapadlo

Vítězným bytovým designérem se v očích paní Dagmar stala Jana, pro kterou byl návrh obývacího pokoje velkou výzvou. Jelikož rozmístění nábytku bylo díky sedací soupravě předem dané, zdála se být práce zpočátku trochu náročnější. Vše bylo třeba skloubit tak, aby původní nábytek ladil s novými komponenty a zároveň se zachovala původní rodinná atmosféra obývacího pokoje. Po vyzpovídání paní Dagmar ohledně jejích představ do sebe ale všechno skvěle zapadlo. Vybraly jsme novou podlahu a typ dveří, vyměnily skříně a sladily barvy. Manžel byl z návrhu pokoje příjemně překvapený a oba dva si výsledný vzhled obýváku pochvalují. Paní Dagmar si na spolupráci s námi cení především ochoty interiérové designérky Jany a vzájemné komunikace. „Chtěla jsem ušetřit peníze a zároveň svěřit práci někomu, kdo tomu rozumí. S paní Janou se mi skvěle komunikovalo. Jsem velmi spokojená a tuto službu všem doporučuji.“

Jak to vidí bytová designérka Jana?

„Byla to výzva, ale po důkladném prozkoumání představ klientky jsme to spolu daly dohromady. Musela jsem se oprostit od svých představ a vybrat klientčina přání, která mi byla blízká a zasadit je do jednoho konceptu,“ vysvětluje Jana a dodává, že nejvíce ji potěšila spokojenost ze strany paní Dagmar i jejího muže.

Jana S.

Interiér pro mě znamená harmonii, klid a rovnováhu. Místo, kde dávám odpočinout tělu, mysli a duši. Je to místo, které mě nabíjí energií, kterou čerpám pro uskutečňování svých snů a plánů. Je to domov ve kterém trávím čas se svými ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ