Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Mohla jsem pracovat s designéry z jiného města

Návrhy interiérů online jako dostupná služba

Přáním paní Nadi byl návrh obývacího pokoje a kuchyně do bytu, který hodlá pronajímat známému manželskému páru. Přes internet se proto pustila do hledání bytového architekta. Ze záplavy interiérových designérů si nakonec vybrala nás. Líbilo se jí, že je naše služba dostupná a bez problému to může řešit z domu. Jako velké plus brala i to, že vše probíhá online a ona si může vybrat designéra, který se trefí přesně do jejího vkusu. „Jsem z Ústí a velkou roli hrál fakt, že jiní architekti do Ústí nechtěli přijet. Líbilo se mi ale také to, že si můžu vybrat svého designéra a ten mi potom pošle odkaz přímo na konkrétní výrobek,“ vysvětluje paní Naďa. „Komunikace online mi vyhovuje. Sama mám hodně práce a tak je dobře, že to můžu řešit vždy, když mám zrovna čas,“ dodává.

Návrh kuchyně a obývacího pokoje do bytu k pronájmu

Klientka chtěla stávající byt budoucím nájemníkům alespoň částečně zařídit. Přála si jednoduchý, elegantní a čistý design v přírodních tónech. Jejími požadavky byly dostatečné úložné prostory a barové sezení pod oknem.

Design interiéru v čistých tónech

Návrh interiéru si vzala na starosti bytová designérka Jitka. Obě místnosti sladila do bílé barvy v kombinaci s dekorem dubu, který prostor pocitově zútulnil. Obývací pokoj je plně funkční s dostatkem úložných prostor a zároveň příjemně vzdušný. Nejnáročnější bylo řešení kuchyně, kde bylo potřeba na malém prostoru vytvořit funkční kuchyni s dostatkem pracovní plochy. Vše se ale nakonec povedlo a výsledný 3D návrh kuchyně obsahoval vše, co si klientka přála.

Jak se pracovalo designérce Jitce?

Naše interiérová designérka Jitka svou práci skutečně miluje. „Návrhy interiérů bytů mě moc baví, každý projekt je jiný, každý klient je jiný. Ráda jsem pro lidi průvodcem na cestě k jejich vysněnému interiéru. Snažím se respektovat jejich přání, představy pomáhám jim realizovat tak, aby vše bylo v harmonickém celku, ladilo a respektovalo funkční i ergonomická pravidla,“ říká Jitka. A svou práci si užívala i u projektu pro paní Naďu: „Spolupráce s paní Naďou byla moc příjemná, hned mi odpovídala na dotazy, které mi pomohly k úspěšnému dokončení projektu.“

Jitka J.

Ráda bych se stala Vaším průvodcem na cestě k vysněnému interiéru. Zařizujete si svůj domov, byt, kancelář nebo obchůdek? A kolem je tolik věcí, nábytku, barev, dekorací, stylů, materiálů. Kdo se v tom má vyznat a jak to dát ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ