Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Cena za návrh obývacího pokoje s ložnicí byla bezkonkurenční

Původní ložnice bude sloužit synům jako dětský pokoj

Pan Martin nás oslovil s žádostí o návrh obývacího pokoje s ložnicí. Původní ložnici se rozhodl věnovat svým dvěma synům, kteří jsou velmi aktivní a potřebují více prostoru. Novou ložnici chtěl umístit do tmavší části obývacího pokoje, která je pro oázu klidu jako dělaná. Vzhledem k tomu, že má dvě malé děti, nechtěl do proměny a nového nábytku investovat moc peněz. Služba Virtuálního bydlení ho díky skvělé ceně zaujala hned na první pohled. „Nechtěl jsem žádný drahý nábytek. Rozhodoval jsem se mezi více designéry, ale interiérová studia po mně chtěla většinou 40 000 Kč za návrh,“ vysvětluje své rozhodnutí pro 3D návrhy interiérů pan Martin a zároveň dodává: „Z  Virtuálního bydlení jsem měl super dojem, návrh bytu online mi ušetřil spoustu času.“

Návrh obývacího pokoje s oddělenou částí pro ložnici

Klient chtěl vytvořit 3D návrh světlého obývacího pokoje s oddělenou částí sloužící jako ložnice v tmavší části pokoje, kde byl původně umístěný dětský koutek. Vzhledem k věku chlapců upřednostňoval standardní a cenově dostupný nábytek, který je možný kdykoliv vyměnit. Do nového pokoje bylo potřeba navrhnout a vměstnat kromě klasického obýváku také velkou postel, šatní skříň a také knihovnu, kterou si klient se svou ženou moc přál. Podmínkou bylo zachování původních parket a nedávno renovovaných elektrických rozvodů.

Výsledný návrh ložnice a obývacího pokoje splnil představy i potřeby rodiny

Celá proměna obývacího pokoje a ložnice probíhala hladce a tak není divu, že spokojenost panovala na obou stranách. Interiér byl dle zadání navržen jako společný prostor pro plnohodnotné spaní s dostatkem úložného prostoru a obývací částí, kde může trávit volný čas celá rodina. Nákupní seznam, který od nás klient dostal společně s návrhem pokoje, navíc nepřesáhl daný rozpočet.

A co na to designérka?

Interiérová designérka Zorka má s podobnými zadáními spoustu zkušeností. „Pro mne je toto velmi časté zadání. Malý členitý prostor, ve kterém musí být dostatek úložného místa, zajímavý design a ne příliš finančně náročné. Interiéru se vždy snažím dodat určitou originalitu ať už tapetou, nábytkem či osvětlením,“ říká Zorka. „Vzhledem k velikosti a členitosti půdorysu místnosti jsem volila nábytek z části na míru (spací část) a doplnila ho o nábytek sériový z IKEA (obývací část). Celková barevnost i styl výběru bytového zařízení pak napomáhá konečnému odlehčení celého interiéru. Doufám, že budoucí pobyt bude stejně tak příjemný jako interiér sám,“ dodává Zorka.

Zora M.

Jmenuji se Zora Mulačová. Absolvovala jsem bakalářské studium na Technické Univerzitě v Liberci, obor Textilní tvorba a design. Dále jsem pokračovala na magisterském studiu na Baťově Univerzitě ve Zlíně, obor Multimedia a design se ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ