Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Návrh dispozic domku 8×8 m nebyl problém

Kompletní návrh domu

Návrhy nových domů a bytů mají bytoví designéři zpravidla nejraději. Skýtají totiž spoustu možností a dávají velký prostor fantazii a neotřelým nápadům. Pan Saša  se na nás obrátil s žádostí o návrh domku 8×8 m s obytnou půdou.

Malý, ale šikovný. A hlavně útulný

Zadání klienta znělo jasně a prostě. Stavěl dům a potřeboval k němu kompletní 3D návrh interiéru. Na zahradu se mu ale nevešla stavba větší než 8×8 m. Byli jsme trochu omezení prostorem a museli se držet předem dané velikosti obvodových stěn a co nejšikovněji uspořádat vnitřní rozmístění pokojů. Dalšími požadavky pana Saši byly světlé veselé barvy a květinové motivy.

Design domu podle představ

Projektu se zhostil interiérový designér Alex V., který už má s návrhy dispozičního řešení letité zkušenosti. Klientovi nakonec předložil návrh domu, který přesně korespondoval s jeho požadavky a přáními. „Alex odvedl krásnou práci. Líbil se mi hlavně ochota měnit a upravovat jednotlivé části za chodu. Jeho flexibilní přístup byl opravdu suprový,“ oceňuje spolupráci Saša W.

Jak se pracovalo designérovi Aexovi?

Spokojenost s výsledným konceptem panovala na obou stranách. „Rád navrhuji nové prostory včetně dispozic a v tomto případě bylo zadání jasné. Je to jako když skládáte puzzle, akorát místo kostiček jsou pokoje, které klient zadá a vy je musíte do té velikosti umístit,“ vysvětluje Alex.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ