Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Návrh dětského pokoje pro dva kluky

Spokojená klientka, která našich služeb s online návrhy interiérů už v minulosti využila, se tentokrát rozhodla pustit i do dětského pokoje pro své dva kluky. Kromě synů má ještě holčičku, na jejímž pokojíčku Virtuální bydlení právě pracuje.

Návrh dětského pokoje pro spánek i zábavu

Celý proces návrhu interiéru probíhal velmi hladce a výsledný pokojíček byl během pár týdnů na světě. To se podařilo nejen zásluhou šikovné designérky, ale také díky jasnému zadání ze strany klientky, kde jsme měli vytvořit návrh dětského pokoje pro dvě děti, aby se v něm navíc nenudily a měli vždy o zábavu postaráno.

Design interiéru pokojíčku na míru ušitý oběma dětem

Designérka Jana zvolila pro online návrh dětského pokoje žebřiny, které opticky oddělují lůžkovou část a navíc dovolují dětem páchat psí kusy. Pro veselé barvy a výmalbu na zdech připomínající hory se Jana rozhodla proto, že oba kluci milují dinosaury, což je vidět i na koberci, který se zachoval z původního pokoje. Samotnou realizaci už si klientka zajistila sama. „Bylo pro mě přínosné mít plán a vědět, co mě čeká a kam se mám obrátit. Na realizaci jsem se těšila, protože mě baví zařizovat a vytvářet krásné věci. Sama mám firmu, takže s organizací problém nemám a zdá se mi zbytečné někoho platit, když od VB dostanu návrh dětského pokoje i přesný návod, jak na to. Kromě toho řemeslníci, kteří mi byli doporučení, byli fakt skvělí,“ pochvaluje si klientka Eva a dodává: „Postupovala jsem systematicky. Byla jsem upozorněna, že výroba žebřin může trvat delší dobu, tak jsem je začala řešit jako první a poté navázala na ostatní věci tak, aby to bylo sehrané. Na nábytek na míru jsem navíc dostala kalkulaci a měla jsem cenu s čím porovnat. Jsem moc ráda, že jsem natrefila na tuto službu a už se těším na pokojíček pro holčičku. Kluci si svůj pokoj fakt užívají.“

A jak spolupráci hodnotí bytová designérka?

Designérku Janu práce na pokojíčku pro oba kluky moc bavila a je super, když vidí, že kluci si pokojíček užívají. „Za tým VB chci paní Evě poděkovat za informace i fotografie, které nám poskytla, protože díky nim můžeme i vám ukázat, že tato služba pro online návrhy interiérů funguje a funguje dobře,“ vysvětluje Jana.

Jana S.

Interiér pro mě znamená harmonii, klid a rovnováhu. Místo, kde dávám odpočinout tělu, mysli a duši. Je to místo, které mě nabíjí energií, kterou čerpám pro uskutečňování svých snů a plánů. Je to domov ve kterém trávím čas se svými ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ