Jinonická rezidence

Jinonická rezidence představuje ideální skloubení designu, soukromí a přírody. Její součástí je 8 bytů s výhledem do okolní zeleně a venkovními prostory ve formě balkónu, lodžie, terasy nebo zahrádky. S Natumem, který má tuto nevšední a krásnou rezidenci na svědomí, jsme navázali spolupráci ve fázi, kdy byla stavba dokončená, a zbývalo už jen pár posledních bytů k prodeji. Jsme moc rádi, že se na projektu můžeme podílet, protože je skutečně atraktivní. Byty jsou svou dispozicí velice prostorné a mají nepravidelné tvary, což bude pro naše designéry výzva. Naši bytoví designéři budou vytvářet návrhy obytných kuchyní u 5 bytů, kde se nemusí nutně ohlížet na prostor. Výsledné návrhy interiérů však budou samozřejmě záviset na požadavcích jednotlivých klientů. Věříme, že se novým obyvatelům Jinonické rezidence budou 3D návrhy, které pro ně připraví naši bytový designéři líbit a v novém bytě se budou hned od prvního dne cítit jako doma.

PŘEJÍT NA STRÁNKY DEVELOPERA

  Proč si nás developer pro svůj projekt vybral

Víme, že zařídit byt není žádná hračka. Proto jsme chtěli našim klientům podat pomocnou ruku a zajistit jim návrh interiéru bytu. Virtuální bydlení je přesně to, co jsme pro svůj záměr hledali a perfektně splňuje naše požadavky. Pro klienty to bude skvělý bonus.

Kolik bytů budeme realizovat

5

Prodej bytů
stále probíhá

Kolik designerů bude pracovat na projektu

15

Srdce

REALIZOVANÉ NÁVRHY INTERIÉRŮ

V momentě, kdy klient koupí byt, obdrží poukaz na návrh interiéru vybrané místnosti a designéři VB se pouští do práce. V průběhu naší spolupráce budeme doplňovat realizované projekty, jak se naši klienti zabydlují.

Jana S. Jana S.

Návrh obytné kuchyně o rozloze 25m2

Byt č. 21, pokoj č. 3/Obývací pokoj s jídelnou

Byt č. 31, pokoj č. 4/Obytná kuchyně

Byt č. 41, pokoj č. 4/Obytná kuchyně

Byt č. 42, pokoj č. 4/Obytná kuchyně

Byt č. 52, pokoj č. 3/Obytná kuchyně

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ