Bydlení kousek od přírody i letiště

Nově postavené stylové byty najdete v oblíbené lokalitě na Praze 6. Po 5 minutách chůze se ocitnete v oboře Hvězda a za dalších pár minut už můžete obdivovat krásy přírodní rezervace Šárka. Developer si pro nové obyvatele přichystal také zajímavý bonus. Tuto rezidenci budou celou kompletně zajišťovat naši bytoví designéři a návrhy interiérů naplánují podle vkusu budoucích majitelů. Jsou to malé a útulné byty, kde se bude klást důraz na co nejefektivnější využití prostoru a také na cenu. Věříme, že klienti ocení, když v balíčku dostanou místo poukazů s nepatrnou slevou do obchodů, které ani nepotřebují, kvalitní službu, kterou využijí k tomu, aby co nejefektivněji využili prostor a peníze, za které tyto byty zařídí. Jsme rádi, že jim můžeme prostřednictvím naší online služby, kde si své designéry vybírají sami na základě svého vkusu, pomoci vytvořit místo, kde se budou rádi vracet.

PŘEJÍT NA STRÁNKY DEVELOPERA

  PROČ SI NÁS DEVELOPER PRO SVŮJ PROJEKT VYBRAL

Víme, že zařídit byt není žádná hračka. Proto jsme chtěli našim klientům podat pomocnou ruku a zajistit jim návrh interiéru bytu. Virtuální bydlení je přesně to, co jsme pro svůj záměr hledali a perfektně splňuje naše požadavky. Pro klienty to bude skvělý bonus.

Kolik bytů budeme realizovat

9

Prodej bytů
stále probíhá

Kolik designerů bude pracovat na projektu

27

Srdce

REALIZOVANÉ NÁVRHY INTERIÉRŮ

V momentě, kdy klient koupí byt, obdrží poukaz na návrh interiéru vybrané místnosti a designéři VB se pouští do práce. V průběhu naší spolupráce budeme doplňovat realizované projekty, jak se naši klienti zabydlují.

Jana S. Jana S.

Návrh bytu 1kk o rozloze 26m2

Byt č. 11, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 12, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 13, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 21, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 22, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 31, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 32, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Byt č. 33, pokoj č. 3/1kk

Byt č. 35, pokoj č. 5/Obývací pokoj s kuchyňským koutem

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ