Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Mohla jsem se rozhodovat z pohodlí domova

Návrh pokoje online jako úspora času

Paní Pavlína si přála návrh ložnice, která měla nahradit bývalý dětský pokoj. Svěřila se nám, že nemá smysl pro design a nechtěla proto ztrácet čas řešením nábytku a jeho dispozic v nově vznikající ložnici. „S online službou Virtuálního bydlení nemusím chodit do interiérového studia, kde bych se svou povahou pravděpodobně podlehla názoru návrháře, který by mě přesvědčoval o něčem, co je pro mě nejlepší i přesto, že by se mi to nelíbilo,“ vysvětluje Pavlína a dodává, že takhle si mohla návrh interiéru v klidu prohlédnout, vše si pořádně promyslet a nikam zbytečně nespěchat.

Návrh ložnice místo dětského pokoje

Klientka oslovila naše bytové designéry s žádostí o 3D návrh ložnice, kterou chtěla vytvořit v bývalém dětském pokoji. Po prohlédnutí prvotních návrhů si vybrala designérku Kláru, která se přesně trefila do jejího vkusu.

Design interiéru odpovídá představám klientky

Paní Pavlína je s výsledným návrhem interiéru spokojená, jelikož bytová designérka přesně vystihla její požadavky i předem určený rozpočet. „Opravdu jsem velmi spokojená. Návrhy interiérů online pro mě znamenají jednoduché, rychlé a inspirativní řešení,“ říká paní Pavlína a dodává: „Do budoucna se budeme stěhovat do domu po rodičích a rekonstrukce bude nutná. Již nyní mě uklidňuje, že vím, kam se obrátím pro návrhy pokojů – do Virtuálního bydlení.“

A co na to bytová designérka?

Designérka Klára, která 3D návrh interiéru vytvářela, si práci na projektu užila. „Pracovalo se mi skvěle, vše proběhlo hladce a komunikace s klientkou byla moc příjemná,“ svěřuje se Klárka a dodává, že nejvíce ji potěšila spokojenost klientky, která získala návrh ložnice odpovídající jejím představám.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ