Kuchyně

Návrh kuchyně

Kuchyně na míru

Kuchyně je do jisté míry srdcem a duší celého bytu. Nemusí být jen nudnou a funkční pracovní zónou. Přizpůsobte si ji své osobnosti na nezapomeňte na dekorace, které vám kuchyňské práce zpříjemní.

Při plánování kuchyně je nutné si položit několik otázek – kolik mám na kuchyni místa? Kdo ji bude používat? Kolik lidí najednou bude v kuchyni pracovat? Bude se používat ještě na něco jiného jako například praní nebo místo, kde se lidé v domě schází? To vše určuje, zda se z vaší kuchyně stane praktická pracovní stanice, kde je všechno vybavení po ruce, nebo velkorysý prostor sloužící nejen k přípravě jídla, ale i k posezení s přáteli.

Nechat si kuchyni postavit od truhláře na míru je určitě ideální řešení pro ty, kteří mají o uspořádání kuchyně přesnou představu. Výsledkem bude kuchyně, která se přesně přizpůsobí rozměrům a omezením daného prostoru a využije ho tak opravdu na 100%. Zároveň si můžete nechat jakýkoliv prvek přizpůsobit přesně vašim představám. Zvláště ti, kteří v kuchyni tráví hodně času, toto řešení z něj plynoucí výborné podmínky pro kuchyňské práce ocení nejvíce.

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ