Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Jasná představa, ještě než jsme začali stavět

Návrh interiéru online jako úspora času

Eliška stavěla rodinný dům a postupně v něm zařizovala veškeré místnosti. Nás oslovila s žádostí o návrh centrálního prostoru, který zahrnuje kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj. Návrh kuchyně, jídelny i návrh obývacího pokoje se rozhodla svěřit profesionálům, a proto začala hledat designérské služby na internetu. Šlo jí hlavně o úsporu času i peněz a rychlost samotné práce. Nakonec jsme u paní Elišky zvítězili my a naše návrhy interiérů online: „Líbí se mi celá myšlenka Virtuálního bydlení. Je to online, za nízkou cenu a vybírat můžu ze tří bytových designérů.“

Vize rodinného domku byla jasná

Klientka měla o vzhledu místnosti jasnou představu. Návrh pokojů měl zahrnovat prostornou kuchyň s poloostrůvkem, krbová kamna a kombinaci přírodních materiálů. S ohledem na správné využití prostoru si přála kuchyňskou sestavu až ke stropu a úložný policový systém. Do obývacího pokoje chtěla paní Eliška umístit rohovou sedací soupravu, své oblíbené houpací křeslo s taburetem a krb.

Představy o centrálním prostoru v domě získaly reálnou podobu

Vítězná designérka Veronika sladila návrh interiéru do bílé a šedé barvy v kombinaci s dřevěným dekorem. Zvolila vinylovou podlahovou krytinu v béžovém odstínu a nad jídelnou, kuchyní i obývacím pokojem vytvořila snížený sádrokartonový podhled se zapuštěnými svítidly. Jídelně dominuje rozkládací stůl s čalouněnými židlemi v šedém provedení a dřevěná policová sestava na míru. Vedle sedací soupravy ve světle šedém odstínu stojí dubový konferenční stolek a stávající křeslo. „Práce určitě splnila účel. Veronika je člověk na svém místě, a i přes drobné zádrhele jsem ráda, že jsme využili vaše služby a dotáhli tak naše představy do reálné podoby,“ popisuje výsledný návrh rodinného domu paní Eliška a dodává, že si velmi cení ušetřeného času, který by jinak strávila na schůzkách s designérem.

Pohled bytové designérky Veroniky

„Projekt s paní Eliškou byl zajímavý díky ucelenému řešení celého centrálního obytného prostoru s neomezeným rozpočtem a celkem jasnou vizí klientky, která si však nechala poradit, jaké řešení daného interiéru je nejvhodnější,“ pochvaluje si Veronika.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ