Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Jasná představa, ještě než jsme začali stavět

Návrh interiéru online jako úspora času

Eliška stavěla rodinný dům a postupně v něm zařizovala veškeré místnosti. Nás oslovila s žádostí o návrh centrálního prostoru, který zahrnuje kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj. Návrh kuchyně, jídelny i návrh obývacího pokoje se rozhodla svěřit profesionálům, a proto začala hledat designérské služby na internetu. Šlo jí hlavně o úsporu času i peněz a rychlost samotné práce. Nakonec jsme u paní Elišky zvítězili my a naše návrhy interiérů online: „Líbí se mi celá myšlenka Virtuálního bydlení. Je to online, za nízkou cenu a vybírat můžu ze tří bytových designérů.“

Vize rodinného domku byla jasná

Klientka měla o vzhledu místnosti jasnou představu. Návrh pokojů měl zahrnovat prostornou kuchyň s poloostrůvkem, krbová kamna a kombinaci přírodních materiálů. S ohledem na správné využití prostoru si přála kuchyňskou sestavu až ke stropu a úložný policový systém. Do obývacího pokoje chtěla paní Eliška umístit rohovou sedací soupravu, své oblíbené houpací křeslo s taburetem a krb.

Představy o centrálním prostoru v domě získaly reálnou podobu

Vítězná designérka Veronika sladila návrh interiéru do bílé a šedé barvy v kombinaci s dřevěným dekorem. Zvolila vinylovou podlahovou krytinu v béžovém odstínu a nad jídelnou, kuchyní i obývacím pokojem vytvořila snížený sádrokartonový podhled se zapuštěnými svítidly. Jídelně dominuje rozkládací stůl s čalouněnými židlemi v šedém provedení a dřevěná policová sestava na míru. Vedle sedací soupravy ve světle šedém odstínu stojí dubový konferenční stolek a stávající křeslo. „Práce určitě splnila účel. Veronika je člověk na svém místě, a i přes drobné zádrhele jsem ráda, že jsme využili vaše služby a dotáhli tak naše představy do reálné podoby,“ popisuje výsledný návrh rodinného domu paní Eliška a dodává, že si velmi cení ušetřeného času, který by jinak strávila na schůzkách s designérem.

Pohled bytové designérky Veroniky

„Projekt s paní Eliškou byl zajímavý díky ucelenému řešení celého centrálního obytného prostoru s neomezeným rozpočtem a celkem jasnou vizí klientky, která si však nechala poradit, jaké řešení daného interiéru je nejvhodnější,“ pochvaluje si Veronika.

Veronika P.

"The Key to great design is capturing the spirit of the client and the essence of the space." Jsem interiérová designérka a zabývám se návrhem i realizací nejrůznějších interiérů od malých pokojíčků, přes kompletní zařízení ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ