Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Jak vypadá luxusní sídlo zpěvačky Jennifer Lopez?

Asi málokdo má 700 milionů korun na to, aby si koupil luxusní sídlo v Los Angeles, jak to udělala zpěvačka Jennifer Lopez. Není ale vůbec tak nákladné se jejím bydlením inspirovat. Pomoci vám s tím mohou naši designéři. 

Americká zpěvačka, herečka, módní návrhářka a tanečnice sice pochází z New Yorku, její kariéra jí však zavedla do centra amerického šoubyznysu Los Angeles. V jedné z nejluxusnějších čtvrtí tohoto města si loni zpěvačka s portorickými kořeny koupila vilu po herecké kolegyni Sele Ward.

Vlastní kinosál i písečná pláž

Za více než 28 milionů dolarů koupila kromě sedmi ložnic také třináct koupelen, bazén a dokonce i takové výjimečnosti jako venkovní amfiteátr pro sto lidí, kinosál s třetinovou kapacitou nebo vlastní písečnou pláž u malého jezera.

Ložnice Jennifer Lopez je zařízená v odstínech bílé, zlaté a hnědé.

Celý dům je navíc v řídce osídlené a hornaté čtvrti Bel Air a od silnice je oddělen rozlehlou zahradou a vzrostlými stromy. To znamená dostatek soukromí pro zpěvačku a obtížnou práci pro fotografy a novináře.

Dokonalá ložnice v klasickém stylu

Celé zařízení interiéru je jedno velké umělecké dílo. Najdeme tu krásnou kuchyni v rustikálním stylu i útulný obývací pokoj s velkým krbem. Nás ale zaujala především jedna z ložnic. V místnosti na první pohled upoutá velká postel s nebesy a bílá křesla s černým lemováním. Zaujme taktéž prošívaný odkládací stolek, který barevně ladí s křesly. Na klasický styl odkazuje i dřevěná komoda a trám, který prostupuje stropem po celé délce místnosti. Není se co divit, dům pochází ze 40. let a i proto se do něj takový nábytek skvěle hodí.

Takto by vypadala vizualizace ložnice od Virtuálního bydlení.

Místnost je také důkazem, že výraznější a hodnotnější dekorace v menším počtu vypadá často lépe než více drobných dekorativních předmětů. Asi úplně nejvýraznější dekorací je v tomto případě velké zrcadlo opřené o stěnu. Kromě toho, že se jedná o funkční dekoraci, dodává ložnici úplně nový rozměr. Z domu Jennifer Lopez si také vezměte inspiraci, pokud budete chtít kteroukoli místnost doplnit obrazem. Obraz musí stylem a barevností ladit se zbytkem místnosti. V tomto případě obraz výborně zapadá do kontextu interiéru.

Jennifer Lopez je pro mnoho lidí skvělou zpěvačkou a herečkou. Její smysl pro detail ale dává tušit, že může být inspirací i v interiérovém designu.

Virtuální bydlení vám připraví nákupní seznam, s kterým bude nakupování mnohem snazší.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ