Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Jak bydlí seriálová hvězda Sarah Jessica Parker?


Sarah Jessica Parker, hvězda seriálu Sex ve městě, je pro mnohé velkou inspirací v oblasti módy. Kromě svého zevnějšku ale dbá také na interiérový design. Nedá dopustit na New York a se svým Manželem Matthew Broderickem žije v luxusním domě na Manhattanu. 

Jako Hollywoodská hvězda se Sarah Jessica Parker pochopitelně nemusí příliš ohlížet na cenu svého bydlení. Vlastní několik nemovitostí včetně dvou cihlových domů v newyorské čtvrti West Village v celkové hodnotě přes 35 milionů dolarů. Podle některých zpráv se dokonce Parkerová se svým manželem chystá v budoucnu oba domy spojit a vytvořit z nich honosnou residenci.

A jak vypadá interiér bytu známé herečky? Dům je zařízený bytových architektem, tak aby každý kus nábytku mohl opravdu plnit svůj účel a vše zároveň vypadalo úhledně a luxusně. Média uvádějí, že jen zařízením bytu se jeho hodnota zvýšila o několik milionů dolarů.

V bytě, který má rozlohu 630 m2, bydlí Sarah společně se svým manželem a 3 dětmi. K dispozici jim je například prostorná koupelna s krbem a oválnou vanou. Ta je položená na mramorové podlaze, což celé místnosti dodává luxusní charakter. K tomuto typu vany se nejvíce hodí minimalistická vodovodní baterie. Nesmí na sebe totiž vázat příliš pozornosti a narušovat ráz koupelny.

Luxusní koupelna domu na Manhattanu

 

Vana s umyvadlem spolu tvoří jednotný celek, na což je třeba brát ohled i při výběru. Pokud zvolíme jednoduchou vanu a například zdobené umyvadlo z jiného materiálu, může se snadno stát, že narušíme celkový dojem místnosti. Zde zmíněnou oválnou vanu doplňují sice hranatá, přesto však podobně jednoduchá umyvadla ze stejného materiálu.

Krby se nachází i v ostatních místnostech. Většinou se nejedná o tradiční krby, ve kterých se topí dřevem, ale o elektrická zařízení zasazená do krbové římsy. Takovéto moderní řešení je nejen bezpečnější, ale také pohodlnější pro obyvatele domu. Elektrický krb se roztápí rychleji, nedělá žádný nepořádek a dá se nainstalovat kamkoliv.

Takto by vypadala vizualizace koupelny od Virtuálního bydlení.

Sarah Jessica Parker dobře ví, že i v koupelně je místo pro vhodně zvolenou dekoraci. Koupelna pak vůbec nemusí působit tak sterilně a jednolitě, jak tomu často bývá. Klíčem k úspěchu je volit dekoraci v jemných barvách. Nejvhodnější jsou světlé odstíny modré a zelené, které působí uklidňujícím dojmem. Sama herečka si ve své koupelně dovolila i odvážnější krok. Zvolila netradiční zrcadla, která se zavěšují ze stropu a částečně zakrývají okna. V tomto případě se ale risk vyplatil. Zrcadla interiéru dodávají na originalitě.

Takto může vypadat váš nákupní seznam, pokud se rozhodnete bydlet jako hollywoodská hvězda.

Inspirovat se u hollywoodských hvězd můžete i bez toho, abyste za své bydlení následně utráceli miliony. Takové drobnosti, jakými jsou například barevné sladění nebo volba materiálů, vám dokáží  napovědět, jakým směrem se ubírat. Nakonec budou váš interiér obdivovat vaši známí stejně, jako vy obdivujete byty hvězd.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ