Často kladené dotazy

Vyberte kategorii, která Vás zajímá.

Jak to celé probíhá?

Celý proces probíhá online a můžeme ho rozdělit do několika fází:

  1. Nejprve vyplníte jednoduchý formulář, který nám poskytne základní informace o vašem požadavku a vyberete designéry, jejichž práce se vám líbí. Formulář také obsahuje krátký dotazník, který nám lépe přiblíží vaše preference a vám doporučí vhodné designéry.
  2. Po zaplacení balíčku obdržíte přihlašovací údaje do aplikace. Do ní nahrajete půdorys pokoje a 4 fotografie prostoru. Půdorys nemusí být perfektní, stačí nám základní údaje, viz zde. Dále můžete nahrát fotografie stávajícího nábytku, který si přejete v pokoji zachovat.
  3. Po nahrání podkladů se designéři mohou pustit do tvorby prvotního návrhu. Vy mezitím můžete vytvářet vlastní wishlist produktů z naší databáze. Ten designérům dále přiblíží, jaký styl se vám líbí. Čím více informací designéři dostanou, tím lépe vystihnou vaši představu.
  4. Až budou designéři hotoví, obdržíte od každého z nich prvotní návrh pokoje. Prvotní návrh je jakási myšlenka designéra, která znázorňuje, v jakém duchu by prostor navrhl. Zahrnuje dispoziční řešení, použité barvy nebo typ použitého nábytku.
  5. Designér, jehož návrh si vyberete, poté tvoří finální vizualizaci. S ním můžete neustále komunikovat a návrh komentovat přímo prostřednictvím aplikace. Společně tak vytvoříte návrh, který bude co nejlépe odpovídat vašim představám.
  6. Výstupem spolupráce je PDF dokument, ve kterém najdete nákupní seznam použitého nábytku s cenovou kalkulací, seznam nákupních míst a veškeré informace, které se týkají postupu při zařizování nebo rekonstrukci.
  7. Na samotné nákupy se buď můžete vypravit sami, nebo si můžete všechen nábytek nechat dovézt až domů. Na úplném konci určitě budeme rádi za zpětnou vazbu nebo fotografie výsledné podoby místnosti.

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ