Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Chceme to mít doma hezké a sami bychom to takto nezvládli

Chtěli to mít doma hezké

Studentka medicíny Sabina a ekonom Přemek si koupili první společný byt, který chtěli také vkusně a moderně zařídit. Pro mladý pár však bylo kompletní zařizování holobytu včetně interiérového designu velkým oříškem. A není divu, když je současný trh s nábytkem, domácími spotřebiči a různými dekoracemi tak obrovský. Své bydlení chtěli mít i přesto co nejhezčí, a proto se rozhodli využít služeb profesionálních designérů a vyzkoušet návrhy interiérů online. Požádali nás nejen o návrh pokojů, ale také o konečnou realizaci, kterou jsme jim moc rádi zajistili.

Hnízdečko lásky pro mladý pár

Design interiéru začali Přemek se Sabinou naštěstí řešit už v době, kdy developer ještě neměl dokončené finální úpravy bytu, a tak bylo možné posunout příčku a do obývacího pokoje zakomponovat i kuchyň s ostrůvkem a sedací soupravu. Pro tyto případy je služba Virtuální bydlení jako dělaná. Dostatečně dopředu totiž získáte konkrétní plán včetně konečné ceny.

Všechno do sebe zapadlo jako skládačka

„Během realizace nás občas napadlo, že něco pozměníme podle sebe, ale když teď vidíme výsledek, nakonec se vyplatilo nechat si poradit – vše do sebe perfektně zapadá a jsme opravdu velmi pozitivně překvapeni,“ hodnotí Sabina s Přemkem výsledný návrh pokojů. Cení si komunikace ze strany interiérové designérky, která až na zdržení s výrobou sedačky probíhala bez problémů, a také vysoké kvality navržených materiálů.

Jak hodnotí spolupráci bytová designérka Jana?

„Spolupráce byla skvělá. Sabča s Přemkem měli jasnou představu, která se podobala té mé. Velice mě překvapilo, že Přemek byl velkým nadšencem tapet, jelikož u mužů jsem zvyklá na větší konzervativnost a praktičnost,“ prozrazuje Jana a dodává, že celkově ji tento projekt moc bavil.

Jana S.

Interiér pro mě znamená harmonii, klid a rovnováhu. Místo, kde dávám odpočinout tělu, mysli a duši. Je to místo, které mě nabíjí energií, kterou čerpám pro uskutečňování svých snů a plánů. Je to domov ve kterém trávím čas se svými ...zobrazit detail designera

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ