Ceník

Cena návrhu se liší dle velikosti místnosti

Komerční prostory,
prostory nad 35m2

Prostory nad 35 m² a komerční prostory naceňujeme individuálně. V obou případech nás neváhejte kontaktovat!

CO JE SOUČÁSTÍ NÁVRHU?

1

Tři prvotní návrhy od tří vámi zvolených designérů

2

Konečný 3D návrh pokoje od vítězného designéra

3

Cenová kalkulace, nákupní seznam, návrh na postup práce

Ukázka návrhu v praxi

Vše bez starostí z pohodlí domova online

Kuchyně
do 15m2
Cena za návrh
8 600 Kč
Cena
nákup. seznamu

104 264 Kč

VYBRANÝ DESIGNER
Roman O.

Bylo vybíráno ze 3 prvotních návrhů od
3 různých designérů

ONLINE NÁVRH KUCHYNĚ PRO AKTIVNÍ MAMINKU

Paní Míša si nevěděla rady se stávající kuchyní. Jak nám sama prozradila, bytový design nepatří k jejím koníčkům a jako maminka dvou dětí nemá příliš času nazbyt. Na základě doporučení své přítelkyně se proto rozhodla využít služeb Virtuálního bydlení. Přesvědčila ji nejen kamarádčina pozitivní zkušenost, ale také možnost výběru si ze tří designérů.

Středem pozornosti se stala kuchyň, u které bylo potřeba vyřešit rozmístění kuchyňské linky i dalšího nábytku a také přechody mezi jednotlivými pracovními zónami.

Paní Prokopovou nejvíce zaujal prvotní návrh kuchyně od bytového designéra Romana. Ten se ihned pustil do práce s odhodláním vytvořit klientce kuchyň, která bude nejen plnit svůj účel na jedničku, ale zároveň přinese více úložného prostoru a dostatek místa k přípravě jídla. Velmi důležitý pro něj byl i celkový design interiéru.

Srdce

Co je to pokoj?

Pokoj je prostor ohraničený příčkami, nebo vizuálně oddělený od dalších části nemovitosti. Pokoj se může a nemusí dělit do určitých zón.

Co je to zóna?

Zóna je část pokoje, která je určena k vykonávání nějaké činnosti, jako například jídelna, pracovna, obývací pokoj atd. Zóna není ohraničena příčkami a je součástí většího prostoru, který ohraničený je.

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ