Blog

Aktuálně o navrhování a bydlení ...

Böhm sedačka Blok pro designéry, architekty, nebo milovníky minimalismu

Příběh sedačky Blok začal ve společnosti Böhm ve chvíli, kdy je začali oslovovat designéři a architekti s tím, že většina jejich sedacích souprav není vhodná pro jejich projekty. Této skupině a obecně všem, kdo mají rádi minimalismus a ležérní sezení  vytvořili na míru sedačku Blok. Design navrhl jejich designér Michal Karafiát, který už stojí za spoustou úspěchů a ocenění za design.

Designová sedačka Blok

Blok se skládá z elementů šírky 80 a 100 cm, například sedák s opěrákem, taburet, nebo pravoúhlý roh. Tím, že každý z elementů využívá jen jedno sedací místo, lze ze sedačky vytvořit takřka libovolný tvar, který zapadne do interiéru. Sedačka je moderní a má tedy nízká záda, přesto při správné poloze nabízí nevídaný komfort sezení. Sedáky jsou plněné husím peřím v kombinaci s trhaným latexem, který zvyšuje trvanlivost sedáků a jejich odolnost vůči prosezení. Zvlnění sedáku a opěráku je záměrné, jeho účelem je vytvářet přirozený dojem sedací soupravy.

Prvotní skici designerské sedačky Blok

 

Díky tomu, že se souprava skládá z minimálních prvků, není problém ani její nastěhování do bytu skrz úzké chodby, či schodiště. Pro přestěhování elementu stačí průchod 70 cm. Pro spojení elementů se používá kvalitní německé kování.

 

Systém uchycení

Cena této sedačky bude již brzy oznámena.

Komentáře

VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
A BEZ STAROSTÍ